…robiłem nowe portfolio. I zrobiłem. Jak zwykle, dostępne pod buszewski.com. Wrzuciłem nawet na digart i devianta, ale odzew tak duży, że strach (trzy komentarze w sumie?). Krótkie wyjaśnienie – jest bardzo minimalistycznie, operuję pięcioma kolorami (a tak naprawdę to trzema z odcieniami), główny nacisk położyłem na prezentację prac i tekstu. Żadne tam efekciarskie bajery, trochę jQuery, żeby to ładnie skakało i tyle. Naturalnie połączenie na linii blog – folio nadal jest aktualne, co widać w kolorach przewodnich i orientacji separatorów (tu są pionowe, tam poziome). No, to tylko tyle. Powinienem znaleźć czas w ten weekend na przynajmniej jeden tekst, bo aż we mnie kipi. Pozdrowienia dla Ewy i jej siostry!

 • Ewa

  Dzięki dzięki ^^

 • http://dawrweszte.wordpress.com dawrweszte

  Coś wrzuć, trzeba coś rozkminić ;)

 • http://buszewski.com Tomek Buszewski

  Paradoksalnie, kiedy mam naprawdę sporo do napisania (trzy filmy, dwie płyty i gry, książka, serial), nie mam kiedy tego zrobić. Tu praca (szczęśliwie teraz zostałem bez :D), tam szkoła, jeszcze zapalenie oskrzeli się przypałętało.

 • http://warstwy.com Adam Majchrzak

  Bardzo ładne portfolio. Chopin Ci się trafił? :) Poza tym chciałem Cię pochwalić za FAQ, jest mistrzowski. Portfolio bardzo schludne, bardzo podobają mi się oszczędne efekty, czytelność i różowe elementy klikalne. Ja choruję na róż i fiolet.

  A co do bloga. Wypada pochwalić. Cenię sobie ludzi, którzy zastanawiają się nad tym co przesłuchali, przeczytali, w co pograli i co obejrzeli. To bardzo ważne, bo to człowieka dopełnia.

 • http://buszewski.com Tomek Buszewski

  Ano trafił mi się i muszę przyznać, że super współpraca, bardzo profesjonalnie. Żeby to tak każdy rozumiał, że to ja mam znaleźć rozwiązanie, a nie przytakiwać.

  FAQ? Stary, nikt tego nie czyta :D Specjalnie napisałem na początku o cennikach i zadatku, a dostałem już trzy (od wtorku) pytania o „ogólne widełki cenowe” a dwóch się wycofało bo „że co, zaliczka?!”. Za dużo razy się dałem wykręcić, bez umowy na biurku i zaliczki na koncie nawet nie otwieram szkicownika.

  Dzięki za pochwały :*